Welcome to Mediso

Please select your region:

North America
Europe

Please select your language:

Go

Medior Rendszertesztelő

Budapest, Hungary

A Mediso Medical Imaging Systems Kft. humán diagnosztikában és pre-klinikai kutatásokban használt képalkotó rendszerek (SPECT, CT, PET, MRI) fejlesztésével és gyártásával foglalkozik. A cég 100% magyar tulajdonban lévő, több mint 30 éves múltra visszatekintő vállalat.

290 Kolléga dolgozik együtt a budapesti telephelyen, ahol a Kutatás-Fejlesztésben dolgozó szoftverfejlesztők, gépészmérnökök, fizikusok, villamosmérnökök mellett a Gyártásban tevékenykedő szakemberek együttes csapatmunkájából jön létre minden egyes termék.
Ezek az orvosi képalkotó nagyberendezések a világ számos pontján bizonyítanak nap, mint nap, ahol Kutatók és Orvosok százai igyekeznek hatékonyabbá tenni a mindennapi gyógyítást, illetve megalkotni az orvostechnológiai kutatások jövőjét

Responsibilities

A rendszertesztelő csapat a verifikációs tevékenységekkel foglalkozik az összeszerelt páciens vizsgáló és kutatási célú izotópdiagnosztikai orvosi képalkotó berendezéseken. Főbb feladataink a hibák reprodukálása, új szoftverek és hardverek rendszer szintű tesztelése és a gyártott berendezések végtesztelése. További feladatunk a követelmények lefedése tesztekkel és a teszt eredmények dokumentálása.

  • orvosi képalkotó berendezés vezérlőszoftverének tesztelése
  • orvosi képfeldolgozó szoftver tesztelése
  • manuális teszt-esetek fejlesztése
  • manuális tesztek végrehajtása
  • manuális tesztek dokumentálása
  • automata tesztek futtatása, eredmények kiértékelése.

Expectations

  • minimum középfokú végzettség (elektronika/mechanika szakirány)
  • tesztelésben szerzett tapasztalat (medior vagy senior szint)
  • 3 év manuális tesztelési tapasztalat
  • ISTQB CTFL oktatási anyag ismerete
  • logikus gondolkodásmód
  • rugalmas hozzáállás
  • monotonitás tűrés
  • Windows felhasználói szintű ismerete
  • angol nyelv alapfokú ismerete (írás/olvasás)
  • csapatjátékos beállítottság, alkalmazkodó készség

Additional skills

  • villamosmérnöki/mechatronikai végzettség
  • ISTQB CTAL vizsga

We provide

  • modern, kényelmes munkakörnyezet
  • nyugodt légkör
  • versenyképes fizetés
  • változatos, színvonalas szakmai feladatok
  • lehetőség szakmai fejlődésre és kiteljesedésre a világ élen járó orvosi képalkotó cégénél

Application

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Help & info

Career help info