Üdvözöljük a Mediso-nál

Válasszon régiót:

Észak-Amerika
Európa

Válasszon nyelvet:

Mehet

Senior Projektvezető

Budapest, Magyarország

A Mediso Medical Imaging Systems Kft. humán diagnosztikában és pre-klinikai kutatásokban használt képalkotó rendszerek (SPECT, CT, PET, MRI) fejlesztésével foglalkozik.

A cég 100% magyar tulajdonban lévő, több mint 30 éves múltra visszatekintő vállalat. 250 kolléga dolgozik együtt a budapesti telephelyen, ahol a Kutatás-Fejlesztésben dolgozó szoftverfejlesztők, gépészmérnökök, fizikusok, villamosmérnökök mellett a Gyártásban tevékenykedő szakemberek együttes csapatmunkájából jön létre minden egyes termék.

Ezek az orvosi képalkotó nagyberendezések a világ számos pontján bizonyítanak nap, mint nap, ahol Kutatók és Orvosok százai igyekeznek hatékonyabbá tenni a mindennapi gyógyítást, illetve megalkotni az orvostechnológiai kutatások jövőjét.

Feladatok

  • Elsősorban termékfejlesztést célzó, komplex (mechanikai, elektronikai és szoftverfejlesztést
    felölelő) K+ F+ I fejlesztési projektek előkészítése, tervezése, napi szintű irányítása és lezárása
    a specifikációtól a gyártásig
  • Kapcsolattartás a projekthez kapcsolódó társosztályokkal, külső intézetekkel és partnerekkel
  • Jelentések készítése a projekt és a vállalat vezetősége részére
  • Részvétel hazai és nemzetközi K+F+I pályázatok elkészítésében
  • Részvétel a projektmenedzsmenthez kapcsolódó munkafolyamatok (PM módszertan)
    kidolgozásában, rendszeres felülvizsgálatában és javításában
  • Részvétel a felettesei által kijelölt szakmai továbbképzéseken

Elvárások

  • Műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Dokumentációs készség
  • Precíz, pontos munkavégzés

További készségek

  • K+ F+ I témakörben szerzett projektvezetői tapasztalat
  • Orvosi diagnosztikai képalkotó, vagy egyéb orvostechnikai készülékek fejlesztésében,
    gyártásában szerzett tapasztalat
  • Projektvezetői minősítések (PMP, IPMA, Prince2)

Amit nyújtunk

  • Kihívást jelentő, változatos szakmai feladatok
  • Lehetőség nemzetközi projektekbe való bekapcsolódásra
  • Az orvosi képalkotás teljes folyamatának megismerése
  • Hozzáférés a legmodernebb technológiákhoz
  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes fizetés

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Segítség, infó

Kedves Pályázó!

Szakmai önéletrajzát várjuk az allashirdetes@mediso.com e-mail címen.

Mindent megteszünk, hogy jelentkezését kiemelt gyorsasággal kezeljük. Amennyiben két héten belül mégsem érkezik válasz tőlünk, bátran vegye fel a kapcsolatot velünk a fenti e-mail címen.