Üdvözöljük a Mediso-nál

Válasszon régiót:

Észak-Amerika
Európa

Válasszon nyelvet:

Mehet

Product Manager

Budapest, Magyarország

A Mediso Medical Imaging Systems Kft. humán diagnosztikában és pre-klinikai kutatásokban használt képalkotó rendszerek (SPECT, CT, PET, MRI) fejlesztésével és gyártásával foglalkozik. A cég 100% magyar tulajdonban lévő, több mint 30 éves múltra visszatekintő vállalat.

290 Kolléga dolgozik együtt a budapesti telephelyen, ahol a Kutatás-Fejlesztésben dolgozó szoftverfejlesztők, gépészmérnökök, fizikusok, villamosmérnökök mellett a Gyártásban tevékenykedő szakemberek együttes csapatmunkájából jön létre minden egyes termék.
Ezek az orvosi képalkotó nagyberendezések a világ számos pontján bizonyítanak nap, mint nap, ahol Kutatók és Orvosok százai igyekeznek hatékonyabbá tenni a mindennapi gyógyítást, illetve megalkotni az orvostechnológiai kutatások jövőjét.

Feladatok

  • Képalkotó berendezések (PET/MRI, SPECT/MRI, PET/CT, SPECT/CT) piaci igényeinek kutatása, üzembe helyezett berendezések életút menedzsmentje,
  • Termékek bemutatása vevőknek / partnereknek
  • Vevőkkel / felhasználókkal való kapcsolattartás, kutatási projektek menedzselése
  • A feladatok összehangolása, kiosztása, számonkérése, dokumentálása
  • Kapcsolattartás a termékhez kapcsolódó társosztályokkal, projektvezetőkkel, kereskedőkkel
  • Részvétel a kapcsolódó hazai és nemzetközi pályázatok elkészítésében
  • Tudományos konferenciákon való aktív részvétel

Elvárások

  • Elsősorban biológiai, orvosi vagy fizikusi területen szerzett egyetemi végzettség
  • Laboreszközökkel vagy képalkotó berendezésekkel szerzett tapasztalat
  • Erős, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő és kommunikációs képességek
  • Önálló, precíz, pontos munkavégzés, csapatmunkára való hajlam

További készségek

  • PhD fokozat
  • Orvosi diagnosztikai képalkotó, vagy egyéb orvostechnikai készülékek használatában, fejlesztésében, szerzett tapasztalat
  • Pre-klinikai kutatásokban való korábbi részvétel
  • Tudományos konferenciákon szerzett tapasztalat
  • Publikációs múlt

Amit nyújtunk

  • Modern, kényelmes munkakörnyezet
  • Nyugodt légkör
  • Versenyképes fizetés
  • Változatos, színvonalas szakmai feladatok
  • Lehetőség szakmai fejlődésre és kiteljesedésre a világ élen járó orvosi képalkotó cégénél
  • Nemzetközi know-how és megoldások megismerése
  • Lehetőség nemzetközi projektekbe való bekapcsolódásra

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Segítség, infó

Kedves Pályázó!

Szakmai önéletrajzát várjuk az allashirdetes@mediso.com e-mail címen.

Mindent megteszünk, hogy jelentkezését kiemelt gyorsasággal kezeljük. Amennyiben két héten belül mégsem érkezik válasz tőlünk, bátran vegye fel a kapcsolatot velünk a fenti e-mail címen.