Üdvözöljük a Mediso-nál

Válasszon régiót:

Észak-Amerika
Európa

Válasszon nyelvet:

Mehet

Termék fejlesztő-támogató mérnök

Budapest, Magyarország

A Mediso Medical Imaging Systems Kft. humán diagnosztikában és pre-klinikai kutatásokban
használt képalkotó rendszerek (SPECT, CT, PET, MRI) fejlesztésével és gyártásával foglalkozik.
A cég 100% magyar tulajdonban lévő, több mint 30 éves múltra visszatekintő vállalat.250 Kolléga dolgozik együtt a budapesti telephelyen, ahol a Kutatás-Fejlesztésben dolgozó
szoftverfejlesztők, gépészmérnökök, fizikusok, villamosmérnökök mellett a Gyártásban
tevékenykedő szakemberek együttes csapatmunkájából jön létre minden egyes termék.
Ezek az orvosi képalkotó nagyberendezések a világ számos pontján bizonyítanak nap, mint nap, ahol Kutatók és Orvosok százai igyekeznek hatékonyabbá tenni a mindennapi gyógyítást, illetve megalkotni az orvostechnológiai kutatások jövőjét

Feladatok

  • Orvosi berendezések mechanikai / elektromos részegységeinek fejlesztésében való részvétel
  • Mérnöki támogatás a prototípusok kivitelezésében, gyártási technológiák kidolgozásában
  • Kooperáció külföldi, elsősorban kínai partnerekkel

Elvárások

  • Magyarországon szerzett gépész- vagy villamosmérnöki végzettség (MSc / BSc)
  • 3D-s tervezésben való jártasság
  • Konstrukciós szemlélet, kreativitás
  • Tárgyalóképes Kínai, Angol és Magyar nyelvismeret
  • Dokumentációs készség
  • Precíz, önálló munkavégzés

További készségek

  • Munkatapasztalat hasonló területen (1-3 év)
  • PTC Windchill, Solid Edge vagy egyéb PLM rendszer felhasználó szintű ismerete

Amit nyújtunk

  • Világszínvonalú, stabilan fejlődő magyar termék fejlesztésében való részvétel
  • Legújabb technológiák használata az orvosi képalkotás területén
  • Innovatív, egyéni ötleteket támogató környezet
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre és kiteljesedésre a világ élen járó orvosi képalkotó cégénél
  • Fiatal, lendületesen fejlődő csapat
  • Versenyképes fizetés

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Segítség, infó

Kedves Pályázó!

Szakmai önéletrajzát várjuk az allashirdetes@mediso.com e-mail címen.

Mindent megteszünk, hogy jelentkezését kiemelt gyorsasággal kezeljük. Amennyiben két héten belül mégsem érkezik válasz tőlünk, bátran vegye fel a kapcsolatot velünk a fenti e-mail címen.