Üdvözöljük a Mediso-nál

Válasszon régiót:

Észak-Amerika
Európa

Válasszon nyelvet:

Mehet

Medior Rendszertesztelő

Budapest, Magyarország

A Mediso Medical Imaging Systems Kft. humán diagnosztikában és pre-klinikai kutatásokban használt képalkotó rendszerek (SPECT, CT, PET, MRI) fejlesztésével és gyártásával foglalkozik. A cég 100% magyar tulajdonban lévő, több mint 30 éves múltra visszatekintő vállalat.

290 Kolléga dolgozik együtt a budapesti telephelyen, ahol a Kutatás-Fejlesztésben dolgozó szoftverfejlesztők, gépészmérnökök, fizikusok, villamosmérnökök mellett a Gyártásban tevékenykedő szakemberek együttes csapatmunkájából jön létre minden egyes termék.
Ezek az orvosi képalkotó nagyberendezések a világ számos pontján bizonyítanak nap, mint nap, ahol Kutatók és Orvosok százai igyekeznek hatékonyabbá tenni a mindennapi gyógyítást, illetve megalkotni az orvostechnológiai kutatások jövőjét

Feladatok

A rendszertesztelő csapat a verifikációs tevékenységekkel foglalkozik az összeszerelt páciens vizsgáló és kutatási célú izotópdiagnosztikai orvosi képalkotó berendezéseken. Főbb feladataink a hibák reprodukálása, új szoftverek és hardverek rendszer szintű tesztelése és a gyártott berendezések végtesztelése. További feladatunk a követelmények lefedése tesztekkel és a teszt eredmények dokumentálása.

  • orvosi képalkotó berendezés vezérlőszoftverének tesztelése
  • orvosi képfeldolgozó szoftver tesztelése
  • manuális teszt-esetek fejlesztése
  • manuális tesztek végrehajtása
  • manuális tesztek dokumentálása
  • automata tesztek futtatása, eredmények kiértékelése.

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség (elektronika/mechanika szakirány)
  • tesztelésben szerzett tapasztalat (medior vagy senior szint)
  • 3 év manuális tesztelési tapasztalat
  • ISTQB CTFL oktatási anyag ismerete
  • logikus gondolkodásmód
  • rugalmas hozzáállás
  • monotonitás tűrés
  • Windows felhasználói szintű ismerete
  • angol nyelv alapfokú ismerete (írás/olvasás)
  • csapatjátékos beállítottság, alkalmazkodó készség

További készségek

  • villamosmérnöki/mechatronikai végzettség
  • ISTQB CTAL vizsga

Amit nyújtunk

  • modern, kényelmes munkakörnyezet
  • nyugodt légkör
  • versenyképes fizetés
  • változatos, színvonalas szakmai feladatok
  • lehetőség szakmai fejlődésre és kiteljesedésre a világ élen járó orvosi képalkotó cégénél

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Segítség, infó

Kedves Pályázó!

Szakmai önéletrajzát várjuk az allashirdetes@mediso.com e-mail címen.

Mindent megteszünk, hogy jelentkezését kiemelt gyorsasággal kezeljük. Amennyiben két héten belül mégsem érkezik válasz tőlünk, bátran vegye fel a kapcsolatot velünk a fenti e-mail címen.