Üdvözöljük a Mediso-nál

Válasszon régiót:

Észak-Amerika
Európa
További régiók

Válasszon nyelvet:

Mehet

Klinikai Applikációs Specialista

Budapest, Magyarország

A Mediso Kft. a világ több, mint 90 országába telepített orvosi képalkotó berendezéseket. A berendezések folytonos működése elengedhetetlen a rutin klinikai ellátás biztosításához. Az új munkatárs feladat lesz a berendezés használatának betanítása, a betanítást segítő anyagok elkészítése és naprakészen tartása. Feladat lesz a termékek felhasználói szintű bemutatása konferenciákon és kereskedelmi bemutatókon.

A klinikai applikációs specialista munkakörének része, hogy tanácsokkal lássa el a termékfejlesztést és meghatározó szerepe van abban, hogy a termék klinikai használhatósága biztosított legyen. Célja a tudásának szinten tartása és fejlesztése, az új trendek megismerése. Biztosított számára a szakmai konferenciákon való részvétel és a tudás megszerzéséhez szükséges tovább képzéseken való részvétel.

A klinikai applikációs specialista szerepet vállal nemzetközi együttműködési projektekben, ahol az együttműködést szakmai iránymutatásával segíti. Kapcsolatot tart a kiemelt partner intézményekkel és a felhasználó visszajelzéseket kezeli.

Feladatok

  • Applikációs támogatás nyújtása a klinikai felhasználók és partnercégek számára
  • Felhasználó visszajelzések gyűjtése és probléma bejelentések kezelése
  • Belföldi és külföldi felhasználók betanítása
  • Kapcsolattartás a felhasználókkal szakmai együttműködések keretében
  • Aktív részvétel a termékfejlesztésben

Elvárások

  • Képalkotó diagnosztikai vagy orvosi végzettség
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Önálló, precíz, pontos munkavégzésre való hajlam
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Rugalmasság és tanulási készség
  • Utazási hajlandóság

További készségek

  • Képalkotó diagnosztikai vagy orvosi munkakörben szerzett tapasztalat
  • Műszaki beállítottság, számítástechnikai ismeretek
  • Előadói készség

Amit nyújtunk

  • Kihívást jelentő, változatos szakmai feladatok
  • Lehetőség nemzetközi projektekbe való bekapcsolódásra
  • Tapasztalatszerzés külföldön, nemzetközi kapcsolatok kialakításának lehetősége
  • Tanulási és továbbképzési lehetőségek, elmélyülés a szakmában
  • Csapatmunka mellett saját egyéni projektekben való kiteljesedés
  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes fizetés

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Segítség, infó

Kedves Pályázó!

A szakmai Önéletrajzát Ugróczky Ágnes HR Specialista várja az alábbi e-mail címen: allashirdetes@mediso.com

Mindent megteszünk, hogy jelentkezését kiemelt gyorsasággal kezeljük, amennyiben két héten belül mégsem érkezik válasz tőlünk, érdeklődését is szívesen fogadjuk a fenti e-mail címen.

Amennyiben a pozíciókkal kapcsolatban kérdései lennének, az alábbi elérhetőségeken tudja felvenni Ágnessel a kapcsolatot:

+36 30 509 5336

agnes.ugroczky@mediso.com