Üdvözöljük a Mediso-nál

Válasszon régiót:

Észak-Amerika
Európa

Válasszon nyelvet:

Mehet

Villamos rendszermérnök

Budapest, Magyarország

A Mediso Medical Imaging Systems Kft. humán diagnosztikában és pre-klinikai kutatásokban használt képalkotó rendszerek (SPECT, CT, PET, MRI) fejlesztésével és gyártásával foglalkozik. A cég 100% magyar tulajdonban lévő, több mint 30 éves múltra visszatekintő vállalat.

250 Kolléga dolgozik együtt a budapesti telephelyen, ahol a Kutatás-Fejlesztésben dolgozó szoftverfejlesztők, gépészmérnökök, fizikusok, villamosmérnökök mellett a Gyártásban tevékenykedő szakemberek együttes csapatmunkájából jön létre minden egyes termék. Ezek az orvosi képalkotó nagyberendezések a világ számos pontján bizonyítanak nap, mint nap, ahol Kutatók és Orvosok százai igyekeznek hatékonyabbá tenni a mindennapi gyógyítást, illetve megalkotni az orvostechnológiai kutatások jövőjét.

Feladatok

  • berendezéseink rendszerszintű ismerete
  • fejlesztési és gyártási dokumentációk létrehozása, karbantartása
  • termékstruktúrák és alkatrészlisták készítése, karbantartása
  • kábelezési tervek készítése

Elvárások

  • villamosmérnöki, mechatronikai mérnöki végzettség
  • áramköri és elektronikai alkatrész ismeretek
  • jó kommunikációs képesség
  • dokumentációs készség
  • szakmai elhivatottság
  • precizitás
  • középfokú angol nyelvtudás

További készségek

  • munkatapasztalat hasonló területen
  • jártasság különböző CAD rendszerekben (Expedition, Vesys, Creo)
  • technológiai ismeretek (SMD/THT gyártás)
  • kábelezési ismeretek

Amit nyújtunk

  • Kihívást jelentő, változatos szakmai feladatok
  • Lehetőség nemzetközi projektekbe való bekapcsolódásra
  • Csapatmunka mellett saját egyéni projektekben való kiteljesedés
  • Hozzáférés a legmodernebb technológiákhoz
  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes fizetés

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Segítség, infó

Kedves Pályázó!

Szakmai önéletrajzát várjuk az allashirdetes@mediso.com e-mail címen.

Mindent megteszünk, hogy jelentkezését kiemelt gyorsasággal kezeljük. Amennyiben két héten belül mégsem érkezik válasz tőlünk, bátran vegye fel a kapcsolatot velünk a fenti e-mail címen.