Üdvözöljük a Mediso-nál

Válasszon régiót:

Észak-Amerika
Európa

Válasszon nyelvet:

Mehet

Szoftver fejlesztést támogató minőségirányítási mérnök

Budapest, Magyarország

A Mediso Medical Imaging Systems Kft. humán diagnosztikában és pre-klinikai kutatásokban használt képalkotó rendszerek (SPECT, CT, PET, MRI) fejlesztésével és gyártásával foglalkozik. A cég 100% magyar tulajdonban lévő, több mint 30 éves múltra visszatekintő vállalat.

290 Kolléga dolgozik együtt a budapesti telephelyen, ahol a Kutatás-Fejlesztésben dolgozó szoftverfejlesztők, gépészmérnökök, fizikusok, villamosmérnökök mellett a Gyártásban tevékenykedő szakemberek együttes csapatmunkájából jön létre minden egyes termék.

Ezek az orvosi képalkotó nagyberendezések a világ számos pontján bizonyítanak nap, mint nap, ahol Kutatók és Orvosok százai igyekeznek hatékonyabbá tenni a mindennapi gyógyítást, illetve megalkotni az orvostechnológiai kutatások jövőjét.

Feladatok

  • A külföldi hatósági regisztrációkhoz szükséges dokumentációk összeállítása, továbbítása, archiválása együttműködve a Mediso disztribútoraival és a kereskedelemmel
  • A regisztrációs termékdokumentáció (TF/DHF) naprakészen tartása
  • A regisztrációkkal kapcsolatos országspecifikus adatlapok, formanyomtatványok előkészítése.
  • Orvostechnikai termékek jogszabályi (EU MDD/MDR, FDA 21CFR Part 820) megfeleléséhez dokumentációk elkészítésének támogatása;
  • Részvétel a Mediso minőségirányítási rendszerének folyamatos fejlesztésében, az eljárások és munkautasítások elkészítésében, bevezetésében, oktatásában
  • Részvétel belső és külső auditokon, közreműködés a helyesbítő és megelőző tevékenységek meghatározásában, koordinálásában és verifikálásában;
  • Minőségügyi jelentések készítése a vezetőség részére;

Elvárások

  • Orvostechnikai termékek/komponensek minőségbiztosításában, szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • ISO 13485 szabvány és EU MDD/MDR, FDA 21CFR Part 820 jogszabályok ismerete
  • Határozott fellépés, jó kommunikációs- és problémamegoldó képesség;
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

További készségek

  • ISO13485:2016 Belső auditori végzettség
  • Sharepoint, Cognition Cockpit, JIRA ismeret

Amit nyújtunk

Kihívást jelentő, változatos szakmai feladatok
Lehetőség nemzetközi projektekbe való bekapcsolódásra
Csapatmunka mellett saját egyéni projektekben való kiteljesedés
Hozzáférés a legmodernebb technológiákhoz
Rugalmas munkaidő                                                                                                                                                                      Versenyképes fizet

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Segítség, infó

Kedves Pályázó!

Szakmai önéletrajzát várjuk az allashirdetes@mediso.com e-mail címen.

Mindent megteszünk, hogy jelentkezését kiemelt gyorsasággal kezeljük. Amennyiben két héten belül mégsem érkezik válasz tőlünk, bátran vegye fel a kapcsolatot velünk a fenti e-mail címen.