Üdvözöljük a Mediso-nál

Válasszon régiót:

Észak-Amerika
Európa

Válasszon nyelvet:

Mehet

Szervizmérnök

Budapest, Hungary

A Mediso Medical Imaging Systems Kft. humán diagnosztikában és pre-klinikai kutatásokban használt képalkotó rendszerek (SPECT, CT, PET, MRI) fejlesztésével és gyártásával foglalkozik. A cég 100% magyar tulajdonban lévő, több mint 30 éves múltra visszatekintő vállalat.

290 Kolléga dolgozik együtt a budapesti telephelyen, ahol a Kutatás-Fejlesztésben dolgozó szoftverfejlesztők, gépészmérnökök, fizikusok, villamosmérnökök mellett a Gyártásban tevékenykedő szakemberek együttes csapatmunkájából jön létre minden egyes termék.

Ezek az orvosi képalkotó nagyberendezések a világ számos pontján bizonyítanak nap, mint nap, ahol Kutatók és Orvosok százai igyekeznek hatékonyabbá tenni a mindennapi gyógyítást, illetve megalkotni az orvostechnológiai kutatások jövőjét.

Feladatok

  • A Mediso Kft által gyártott orvosi és kutató berendezések (pre-klinikai és klinikai PET/SPECT/CT) üzembe helyezése
  • A már üzemben lévő berendezések karbantartása, eseti javítása
  • Kapcsolattartás a felhasználókkal
  • Aktív kommunikáció a társosztályokkal, a partnerektől kapott visszajelzések továbbítása a kollégáknak

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Stabil kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Nagyfokú mobilitás
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés

További készségek

  • Spanyol, orosz, vagy francia nyelvtudás
  • CT és/vagy egyéb orvosi berendezések szervizelésében szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk

  • Világszínvonalú, stabilan fejlődő magyar termék fejlesztésében való részvétel
  • Innovatív, egyéni ötleteket támogató környezet
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre és kiteljesedésre a világ élen járó orvosi képalkotó cégénél
  • Fiatal, lendületes csapat
  • Utazási lehetőség a világ számos országába
  • Versenyképes fizetés

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Segítség, infó

Kedves Pályázó!

Szakmai önéletrajzát várjuk az allashirdetes@mediso.com e-mail címen.

Mindent megteszünk, hogy jelentkezését kiemelt gyorsasággal kezeljük. Amennyiben két héten belül mégsem érkezik válasz tőlünk, bátran vegye fel a kapcsolatot velünk a fenti e-mail címen.