Üdvözöljük a Mediso-nál

Válasszon régiót:

Észak-Amerika
Európa

Válasszon nyelvet:

Mehet

Site planning engineer

Budapest, Magyarország

A Mediso Medical Imaging Systems Kft. humán diagnosztikában és pre-klinikai kutatásokban használt képalkotó rendszerek (SPECT, CT, PET, MRI) fejlesztésével és gyártásával foglalkozik. A cég 100% magyar tulajdonban lévő, több mint 30 éves múltra visszatekintő vállalat.

250 Kolléga dolgozik együtt a budapesti telephelyen, ahol a Kutatás-Fejlesztésben dolgozó szoftverfejlesztők, gépészmérnökök, fizikusok, villamosmérnökök mellett a Gyártásban tevékenykedő szakemberek együttes csapatmunkájából jön létre minden egyes termék.

Ezek az orvosi képalkotó nagyberendezések a világ számos pontján bizonyítanak nap, mint nap, ahol Kutatók és Orvosok százai igyekeznek hatékonyabbá tenni a mindennapi gyógyítást, illetve megalkotni az orvostechnológiai kutatások jövőjét.

Feladatok

  • A cég által gyártott berendezések döntően külföldi végfelhasználóknál történő telepítésének műszaki tervezése
  • Berendezések telepítési projektjeihez szükséges angol nyelvű dokumentáció elkészítése (helyiségrajzok, elhelyezési tervek (CAD), elektromos bekötési, valamint számítógépes hálózati konfigurációs rajzok)
  • Berendezések épületen belüli mozgatásának megtervezése
  • Speciális munkákhoz (helyiségek építészeti átalakítása, speciális mozgatás stb.) alvállalkozók keresése és megbízása
  • Telepítési folyamat koordinálása (távolról)
  • Egyeztetés a helyszíni műszaki felelősökkel, alvállalkozókkal, valamint a telepítésért felelős kollégákkal

Elvárások

  • Mérnöki végzettség
  • CAD szoftveres ismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Projekt szemlélet, külföldi projektekben szerzett tapasztalat
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Pontos, precíz munkavégzés

További készségek

  • További nyelvismeret, pl. francia, német, …
  • CT, MRI és egyéb orvosi berendezések telepítési projektjeiben szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk

  • Kihívást jelentő, változatos szakmai feladatok
  • Lehetőség nemzetközi projektekbe való bekapcsolódásra
  • Egy dinamikusan fejlődő szakterület megismerése, mely jelentőségéből nem veszít
  • Csapatmunka mellett saját egyéni projektekben való kiteljesedés
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Segítség, infó

Kedves Pályázó!

Szakmai önéletrajzát várjuk az allashirdetes@mediso.com e-mail címen.

Mindent megteszünk, hogy jelentkezését kiemelt gyorsasággal kezeljük. Amennyiben két héten belül mégsem érkezik válasz tőlünk, bátran vegye fel a kapcsolatot velünk a fenti e-mail címen.