Üdvözöljük a Mediso-nál

Válasszon régiót:

Észak-Amerika
Európa

Válasszon nyelvet:

Mehet

Gyártást támogató minőségügyi mérnök

Budapest, Magyarország

A Mediso Medical Imaging Systems Kft. humán diagnosztikában és pre-klinikai kutatásokban használt képalkotó rendszerek (SPECT, CT, PET, MRI) fejlesztésével és gyártásával foglalkozik. A cég 100% magyar tulajdonban lévő, több mint 30 éves múltra visszatekintő vállalat.

250 Kolléga dolgozik együtt a budapesti telephelyen, ahol a Kutatás-Fejlesztésben dolgozó szoftverfejlesztők, gépészmérnökök, fizikusok, villamosmérnökök mellett a Gyártásban tevékenykedő szakemberek együttes csapatmunkájából jön létre minden egyes termék.

Ezek az orvosi képalkotó nagyberendezések a világ számos pontján bizonyítanak nap, mint nap, ahol Kutatók és Orvosok százai igyekeznek hatékonyabbá tenni a mindennapi gyógyítást, illetve megalkotni az orvostechnológiai kutatások jövőjét.

Feladatok

  • Gyártási folyamatok és tevékenységek során keletkező operatív minőségügyi feladatok elvégzése és azok támogatása, termék minőségének folyamatos javítása
  • Részvétel a társaság minőségirányítási rendszerének működtetésében, fejlesztésében
  • Minőségügyi és ellenőrzési dokumentációk készítése, kezelése
  • Mérő- és ellenőrző eszközök kezelése, megfelelőségük biztosítása
  • A vonatkozó jogszabályok, szabványok alkalmazása és betartatása
  • A nem-megfelelő termékek dokumentálása, zárolása, kivizsgálása és a helyesbítő intézkedések nyomonkövetése
  • Minőségügyi jelentések készítése a vezetőség részére
  • Részvétel a belső és külső auditokon
  • Részvétel a cég CAPA (Helyesbítő és megelőző) intézkedéseinek kidolgozásában és végrehajtásában

Elvárások

  • Minőségügyi mérnök végzettség
  • Önálló munkavégzés és csapatszellem
  • Magabiztos, kreatív, kommunikatív személyiség
  • Angol nyelv középszintű ismerete
  • 2-3 év tapasztalat minőségügyi mérnöki pozícióban

További készségek

  • Orvostechnikai berendezés gyártó cégnél szerzett tapasztalat
  • ISO13485 belső auditor végzettség

Amit nyújtunk

  • Kihívást jelentő, változatos szakmai feladatok
  • Lehetőség nemzetközi projektekbe való bekapcsolódásra
  • Egy dinamikusan fejlődő szakterület megismerése, mely jelentőségéből nem veszít
  • Csapatmunka mellett saját egyéni projektekben való kiteljesedés
  • Részlegek közötti átjárás, az orvosi képalkotás teljes folyamatának nyomon követése
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Segítség, infó

Kedves Pályázó!

Szakmai önéletrajzát várjuk az allashirdetes@mediso.com e-mail címen.

Mindent megteszünk, hogy jelentkezését kiemelt gyorsasággal kezeljük. Amennyiben két héten belül mégsem érkezik válasz tőlünk, bátran vegye fel a kapcsolatot velünk a fenti e-mail címen.