Welcome to Mediso

Please select your region:

North America
Europe

Please select your language:

Go

Technológus

Budapest, Magyarország

A Mediso Medical Imaging Systems Kft. humán diagnosztikában és pre-klinikai kutatásokban
használt képalkotó rendszerek (SPECT, CT, PET, MRI) fejlesztésével és gyártásával foglalkozik.
A cég 100% magyar tulajdonban lévő, több mint 30 éves múltra visszatekintő vállalat.

250 Kolléga dolgozik együtt a budapesti telephelyen, ahol a Kutatás-Fejlesztésben dolgozó
szoftverfejlesztők, gépészmérnökök, fizikusok, villamosmérnökök mellett a Gyártásban
tevékenykedő szakemberek együttes csapatmunkájából jön létre minden egyes termék.
Ezek az orvosi képalkotó nagyberendezések a világ számos pontján bizonyítanak nap, mint
nap, ahol Kutatók és Orvosok százai igyekeznek hatékonyabbá tenni a mindennapi gyógyítást, illetve
megalkotni az orvostechnológiai kutatások jövőjét.

Responsibilities

Az új munkatárs feladatai lesznek:

  • Gyártásba vezetési folyamatokban való részvétel
  • ERP (IFS) rendszerhez kapcsolódó feladatok
  • Gyártás támogatás

Expectations

Elvárások:

  • Villamosmérnöki / Gépészmérnöki végzettség (MSc/BSc)
  • Dokumentációs készség
  • Rendszerszemlélet

Additional skills

Előnyt jelent:

  • Középfokú angol nyelvtudás
  • ERP rendszer ismerete

We provide

Amit mi nyújtunk:

  • Kihívást jelentő, változatos szakmai feladatok
  • Lehetőség nemzetközi projektekbe való bekapcsolódásra
  • Csapatmunka mellett saját egyéni projektekben való kiteljesedés
  • Hozzáférés a legmodernebb technológiákhoz
  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes fizetés

Application

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Help & info

Kedves Pályázó!

Szakmai önéletrajzát várjuk az allashirdetes@mediso.com e-mail címen.

Mindent megteszünk, hogy jelentkezését kiemelt gyorsasággal kezeljük. Amennyiben két héten belül mégsem érkezik válasz tőlünk, bátran vegye fel a kapcsolatot velünk a fenti e-mail címen.