Willkommen bei Mediso

Bitte wählen Sie Ihre Region aus:

North America
Europa

Bitte wählen Sie Ihre Sprache:

Auswählen

HR Munkatárs

Budapest, Hungary

A Mediso Medical Imaging Systems Kft. humán diagnosztikában és pre-klinikai kutatásokban használt képalkotó rendszerek (SPECT, CT, PET, MRI) fejlesztésével és gyártásával foglalkozik. A cég 100% magyar tulajdonban lévő, több mint 30 éves múltra visszatekintő vállalat.

290 Kolléga dolgozik együtt a budapesti telephelyen, ahol a Kutatás-Fejlesztésben dolgozó szoftverfejlesztők, gépészmérnökök, fizikusok, villamosmérnökök mellett a Gyártásban tevékenykedő szakemberek együttes csapatmunkájából jön létre minden egyes termék. Ezek az orvosi képalkotó nagyberendezések a világ számos pontján bizonyítanak nap, mint nap, ahol Kutatók és Orvosok százai igyekeznek hatékonyabbá tenni a mindennapi gyógyítást, illetve megalkotni az orvostechnológiai kutatások jövőjét.

Aufgabenschwerpunkte

  • Toborzási-kiválasztási folyamatok optimalizálása és hatékony működtetése
  • Kapcsolattartás a fejvadász cégekkel
  • Vezetők támogatása szervezetfejlesztési kérdésekben
  • Teljesítményértékelési rendszer működtetése, folyamatos fejlesztése
  • Kilépő interjúk vezetése
  • Képzési tervek kialakítása és működtetése a vezetőkkel közösen
  • Negyedéves vállalati hírlevél szerkesztése
  • Céges rendezvények szervezése

Ihr Profil

  • Szakirányú végzettség (emberi erőforrás/közgazdasági/kommunikációs/humán)
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Jó szervezőkészség
  • Precíz munkavégzés
  • Rugalmasság, önállóság

Zusätzliche Qualifikationen

  • Tapasztalat a HR különböző területein

Wir bieten

  • Változatos szakmai feladatok
  • Modern, kényelmes munkakörnyezet
  • Nyugodt légkör
  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes fizetés

Ihre Bewerbung

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Hilfe und Informationen

Career help info